مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری:

فعالیت سازمان های مردم نهاد در ارتقا تعاملات اجتماعی نقش اساسی دارد

لیلاسایگانی _مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی_استانداری سیستان_بلوچستان-دوره_آموزشی_سازمانهای_مردم_نهاد_سیستان_و_بلوچستان_تعاملات_اجتماعی
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری در دوره آموزشی آشنایی با سازمان های مردم نهاد ویژه کارشناسان امور اجتماعی فرمانداری ها گفت: تشکیل و فعالیت سازمان های مردم نهاد در ایجاد تعاملات اجتماعی نقش اساسی دارد و سبب افزایش ارتباط مردمی با نهادهای دولتی و خدماتی می شود.
 
به گزارش امور اجتماعی، لیلا سایگانی مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری افزود: سازمان های مردم نهاد مصداق عینی مشارکت مردم در اجرای امور می باشند چرا که این سازمان ها با بررسی ضعف های موجود در جامعه می توانند دولت را در زمینه های مختلف در راستای بهبود شرایط یاری رسانند.
 
این مقام مسئول ادامه داد: فرمانداری ها موظف هستند در چارچوب قوانین و مقررات زمینه های لازم برای گسترش کیفی و کمی فعالیت سمن ها در موضوعاتی که مورد نیاز شهرستان می باشد مهیا کنند و از ظرفیت و مشارکت جوانان نهایت استفاده را برده و با حمایت و استقبال از طرح ها و ایده هایشان مشوق آن باشند.
 
لیلا سایگانی در پایان افزود: امیدواریم با برگزاری چنین دوره هایی زمینه ساز گسترش فعالیت سازمان های مردم نهاد در سطح هر شهرستان باشیم.
 
قابل ذکر است این دوره آموزشی یک روزه با تدریس معاون تشکلها و‌ مشارکت های اجتماعی  دفتر امور اجتماعی استانداری برای کارشناسان امور اجتماعی فرمانداری ها برگزار گردید.
۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۲۹